Za nami kolejna edycja konkursu talentów „Mam zajawkę”. W poniedziałek wręczono dyplomy i nagrody zwycięzcom oraz słodkie upominki pozostałym uczestnikom. W głosowaniu najlepszy okazał się grający na pianinie Adam Kukulski. Tuż za nim znalazł się łyżwiarski duet Marek Klyta – Marian Świątek. Na 3. pozycji uplasował się Maciej Parzyjagła, który zaprezentował własny utwór w stylu rap. Tuż za podium miejsca zajęła Laura Wójtowicz. Gimnazjalistka zaśpiewała hit sprzed lat „Hallelujah”.

Na fan page’u szkoły najwięcej polubień uzyskały trzy dziewczyny grające w piłkę nożną w Jaskółkach Chorzów, czyli Monika Sośniok, Paulina Jarosz i Roksana Olszak. Tuż za nimi znalazła się tancerka Alicja Świątek.

Najlepsi uhonorowani zostali zaproszeniami do chorzowskich i bytomskich restauracji. Dziękujemy lokalom: „Kartel„, „Restauracji Czerwona” , „Drewniany Bocian” oraz „Restauracji Lantier” za ufundowanie nagród!