Podtrzymując współpracę z Centrum Inicjatyw Społecznych Koszutka, w dniu 16.11.2016 uczniowie klasy 2 i 3 technikum architektury krajobrazu z mała pomocą chłopców z grupy technika budownictwa oraz pod opieką nauczycieli, pani Aleksandry Wasik-Szopa i pana Arkadiusza Maczucha sadzili krzewy w Katowicach przy ulicy Broniewskiego. Pomimo niesprzyjającej pogody powstały między innymi kompozycje rododendronów, które – choć aktualnie wyglądają niepozornie – to wiosną zaprezentują się w pełnej okazałości. Mieszkańcy okolicy bacznie  i z ciekawością przyglądali się pracy uczniów. Obok terenów, na których wykonywane były nasadzenia znajdują się tereny, które jeszcze czekają na zagospodarowanie. Zatem kolejnym etapem będzie projektowanie a już wiosną ruszą kolejne prace.

v__2aec v__4a07 v__5c8d v__5f58 v__9acc v__5013 v__8248 v__c607 v__c657 v__f485