W dniu 5 grudnia 2014 r naszą szkołę odwiedził zacny gość- Św. Mikołaj. Postanowił on jednak, że w tym roku słodkich upominków nie rozda tak szybko. Wcześniej uzgodnił z Paniami Anną Gawendą oraz Katarzyną Dąbrowską, że przy okazji „Mikołajek” zorganizowany zostanie Dzień Śląski. Po uczniów poszczególnych klas przybywała świta anielsko- diabelska, która zapraszała na krótki występ artystyczny przygotowany przez chłopaków kl. II a TB, następnie klasy udawały się drogą do nieba, w którym należało rozwiązać krótki test dotyczący Chorzowa i Śląska. Podpowiedzi do pytań można było odszukać na przygotowanych stanowiskach. Dopiero zaliczenie testu oraz odpowiedzi na pytania Św. Mikołaja (oczywiście również dotyczące śląskości) gwarantowały otrzymanie łakoci. Św. Mikołaj oraz organizatorki serdecznie dziękują chłopakom kl. II a TB, dziewczynom z kl. III b TB, Ani Bernaś oraz Pani Małgosi Przysiewkowskiej i Panu Arturowi Jadwiszczokowi za pomoc w realizacji przedsięwzięcia.
IMG_0449 IMG_0515IMG_0466 IMG_0470 IMG_0487 IMG_0496  IMG_0540 IMG_0555 IMG_0580 IMG_0616IMG_0576 IMG_0583