27 czerwca 2014 roku w ZSB odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014.

W tym dniu w murach naszej szkoły gościliśmy wielu gości: Prezydenta Miasta Chorzów Andrzeja Kotalę, Wiceprezesa Zarządu ADM Chorzów- Marcina Mańkę, Prezesa Firmy Tel-Met- Michała Wójcika oraz przedstawiciela Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

Podczas uroczystości podpisano umowy dotyczące współpracy i patronatu, na mocy których najlepsi uczniowie na kierunku technik budownictwa oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie będą otrzymywali stypendia, które ufunduje przedsiębiorstwo Tel-Met.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach objęła naukowym patronatem klasy Technikum Budowlanego. Uczniowie, na podstawie podpisanego porozumienia, będą mieli możliwość wziąć udział w zajęciach projektowania komputerowego, wybranych laboratoriach i wykładach.

Dużą niespodzianką dla uczniów klasy II b TB (technik architektury krajobrazu) były nagrody zasponsorowane przez ADM Chorzów.

W mijającym roku szkolnym młodzież z tej klasy wykonała projekty zagospodarowania terenów zielonych, którymi zarządza ADM. Projekty te zostały wybrane do realizacji.

O przebiegu naszej uroczystości możecie przeczytać również na stronie Urzędu Miasta Chorzów:  „Budowlanka” żegna rok szkolny

IMG_0214 IMG_0223 IMG_0225 IMG_0226